Oblečení značky Liquido Active je vyrobeno pro každý typ postavy. S důrazem na udržitelnost, maximální funkčnost a pohodlí. Revoluční metody výroby dbají na zdraví, péči o pokožku během nošení, udržitelnost a dopad na přírodní prostředí.

Jak vznikla značka Liquido Active?

Společnost Liquido Active, v roce 2012 založila brazilská jogínka a podnikatelka Renata Facchini.

To, co začalo v garáži v Curl Curl Beach, se brzy stalo celosvětovou značkou, která je nyní známá svou kvalitou v mnoha zemích po celém světě. S ohledem na životní prostředí Liquido Active volí postupy a materiály s co nejmenším dopadem na něj.

 

Výroba, ekologie, udržitelnost

Z jakých materiálů se oblečení vyrábí?

Oblečení je vyráběno z biologicky odbouratelné polyamidové příze s názvem Amni Soul Eco, která je první na světě! Příze umožňuje rychlý rozklad oblečení po jeho vyhození. Jednoduše recyklovatelné legíny.

Další použitým typem příze je Amana. Další z rodiny inteligentních přízí na bázi polyamidu 6,6 s technologií dalekého infračerveného záření, která transformuje teplo lidského těla a příznivě působí na péči o pokožku. Každý jeden kousek oblečení je vyroben ručně. Každý kousek a vzor je tedy originálem, který vlastníte pouze vy. Průběh výroby můžete shlédnout v následujícím videu.

Co to znamená?

Legíny doslova pečují o vaši pokožku. Pokožka je pružnější a působení legín na kůži snižuje celulitidu. Legíny vylepšují sportovní výkon, protože snižují svalovou únavu a urychlují svalovou regeneraci. Součástí každého kousku oblečení Liquido Active je UVA a UVB ochrana.

Legíny, podprsenky, mikiny a bundy

Oblečení pro ženy, které žijí aktivní život

Značka Liquido Active se nezaměřila pouze na legíny a do své nabídky zahrnula i sportovní podprsenky, topy, šortky, plavky,  mikiny a lehké sportovní bundy. Oblečení je vyrobenu na míru aktivní ženě, které nejen sportuje, ale také žije aktivním životem. Schůzky, jízda po městě na kole, rychlé zařizování a vyzvedávání dětí. To vše lze lépe a pohodlně zvládat v oblečení, které na první pohled vypadá pouze jako sportovní. Na druhý pohled je však sexy, dobře vypadá na jakémkoliv typu postavy a je neuvěřitelně pohodlné. Legíny se hodí k šatům, šortky se hodí pod šaty, lehké bundy jsou dělané jako rychlá záloha a kvalitní pomoc při prvním chladném větříku.

This is default text for notification bar