3 knihy, které stojí za to mít v knihovně

Zajímá vás jóga? Chcete ji začít objevovat nebo se chcete rozvíjet, zlepšovat a být zdravější? Jednoznačně vám nemohlo uniknout jméno Zuzana Klingrová. Zuzana začínala svou cestu k józe judem, pokračovala potápěním. Osm let učila děti plavat a také radila modelkám, jak se hýbat a co jíst. Jejím osudem se však stala jóga.

Zuzana Klingrová studovala ATVS Palestra, Fakultu tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy a Indu University v USA, kde získala titul Bachelor of Academic in Sport Sciences. Je držitelkou dalších sportovních licencí a osvědčení z různých sportovních odvětví – zdravotní tělesná výchova, potápění, plavání, fitness, výživa a masáže. Věnovala se studiu mnoha stylů jógy, jako jsou například hatha jóga, power jóga, jógová terapie, tantra jóga, kundaliní jóga, jóga pro těhotné a po porodu, yin jóga, fly jóga, restorative jóga.

Tři knihy, které Zuzka napsala jsou unikátní způsobem, jak předat dlouholeté zkušenosti a informace nejčistější a nejúčinější formou právě těm, kteří se o jógu zajímají.

Inspirujte se bohatými zkušenostmi jedné z nejznámějších českých lektorek jógy a poznejte, jak se celý rok udržovat v dobré fyzické i duševní kondici s knihami Jóga po celý rok, Jóga proti úzkosti a strachu a nejnovější třetím titulem Jóga pro hubnutí a očistu.

This is default text for notification bar